Menu Zavrieť

O nákupe

Ako nakúpiť tovar

Tovar je na našej stránke prehľadne rozdelený do hlavných kategórií a príslušných podkategórií. Taktiež môžete konkrétny produkt nájsť pomocou vyhľadávania.

V bočnom paneli sa Vám zobrazia príslušné filtre pre dané kategórie.

Platba

V súčastnosti je za tovar možné zaplatiť dvomi spôsobmi:

  • Bankovým prevodom vopred / priamym vkladom na bankový účet predávajúceho
  • Online – platobnou kartou
  • V hotovosti pri prevzatí

Doručenie

Aktuálne ponúkame dopravu kuriérom v rámci Bratislavy za fixnú cenu 2,50€ a mimo Bratislavy za 4,00€. Pri objednaní tovaru v hodnote 59€ alebo viac, Vám kuriér doručí tovar vrámci Bratislavy zadarmo.

Reklamácie

V prípade žiadosti o reklamáciu nás kontaktujte telefonicky, mailom:

+421 910 491 042

reklamacie@tetrasport.sk

Nezabudnite do mailu uviesť číslo Vašej objednávky spolu s popisom závady tovaru. Ak je to možné, priložte aj fotografiu.

Vrátenie tovaru

V prípade vrátenia tovaru alebo reklamácie zašlite tovar na adresu predajcu:

Tupolevova 14, 851 01 Bratislava-Petržalka

Tovar riadne zabaľte do balenia, v ktorom Vám bol doručený, respektíve do iného vyhovujúceho a bezpečného balenia, aby sa zabránilo poškodeniu počas prepravy.

Tetrasport.sk

Tetrasport.sk je internetový obchod zameraný na maloobchdný a veľkoobchodn predaj trofejí a pamätných predmetov pre športové, spoločenské a iné príležiosti. V našej ponuke nájdete: TrofejePoháreMedailyDiplomy Figúrky. Tiež ponúkame predaj Curlingového príslušenstva v našom Curling shope.

Internetový obchod Tetrasport.sk prevádzkuje spoločnosť Tetralogos s.r.o.

Fakturačné a kontaktné údaje nájdete na stránke Kontaktujte nás.

Záruka

Záručná doba začne plynúť odo dňa prevzatia tovaru, jej dĺžka je 24 mesiacov v prípade fyzických osôb – nepodnikateľov, v prípade podnikateľov s platným IČO sa riadime Obchodným zákonníkom, záručná doba je 12 mesiacov.

Záručná doba je:

  • u nového tovaru 24 mesiacov, ak neustanovuje osobitný právny predpis lehotu dlhšiu;
  • u zánovného tovaru 21 mesiacov (zánovným tovarom sa rozumie používaný tovar,  ktorý následne prešiel kontrolou našich odborníkov a ktorý je takto označený);
  • u tovaru použitého 12 mesiacov (použitým tovarom sa rozumie takto označený tovar, ktorý je použitý či opravovaný bez vady, pričom kompletnosť balenia nebráni plnému užívaniu výrobku).

Záruka sa nevzťahuje na bežné opotrebenie veci (alebo jej časti) spôsobené používaním.

Záruka sa automatický ruší v prípade, ak z tovaru bola odstránená záručná plomba. Prípadne je poškodená neautorizovaným zásahom. Plomba slúži na identifikáciu tovaru, že bol skutočne zakúpený u nás.